نسخه شرکتی اینستاگرام

نسخه شرکتی اینستاگرام

Followercenter

نسخه شرکتی اینستاگرام

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی کاربر پسند است و در مدت کوتاهی توانسته محبوب کاربران در سراسر جهان شود. از این رو مدیران اجرایی این شبکه اجتماعی، همواره در حال به روز رسانی و بهینه سازی اینستاگرام هستند. زیرا هر وب سایتی برای بقا نیاز به انجام پاره ای اصلاحات دارد. به نظر می رسد که دست اندرکاران شبکه جهانی اینستاگرام به خوبی از عهده این مهم برآمده اند و تا به امروز توانسته اند با ارائه خدماتی اختصاصی و باب میل مخاطبان، کاربران خود را راضی نگه دارند. افزایش فالوور و افزایش لایک ها نشان از رضایت کاربران دارد.

یکی از جدیدترین ترفند های اینستاگرام، نسخه شرکتی اینستاگرام است. لازم به ذکر است که قابلیت لایک و افزایش فالوور در اینستاگرام ، باعث شده تا این شبکه اجتماعی، رسانه ای کاربردی برای کسب و کار و فروش در نظر گرفته شود.

شرکت ها و موسسات بسیاری از اینستاگرام برای بهبود کسب و کار استفاده می کنند که نیازمند قابلیت هایی خاص هستند. در این راستا چند وقتی است که نسخه شرکتی اینستاگرام عرضه شده است. خبر خوب اینکه، این قابلیت هر چند با کمی تاخیر، در ایران نیز قابل استفاده و در دسترس قرار دارد.

در نسخه شرکتی اینستاگرام ، شرکت ها می توانند اطلاعات تماس، آدرس، ایمیل و شماره تلفن را نیز ارائه دهند . به این صورت که در کنار دکمه فالوو، دکمه تماس (CONTACT) نیز افزوده شده است.

بخش Insights در این نسخه شرکتی اینستاگرام، امكانات آمارى زیادی نظیرتعداد دیده شدن پست ها،  مشخصات فالوورها( سن و جنس، محل زندگی)، ساعات بازدیدها را نشان می دهد.

برای داشتن نسخه شرکتی، اینستاگرام را از حالت  Private  خارج کرده و آپدیت کنید. در صورتیکه گزينه  Switch to Business Profile را دیدید می توانید آن را فعال کنید و بقیه مراحل را طبق دستورالعمل دنبال کنید. اگر چنین گزینه ای در آپدیت موجود نبود نگران نباشید، این امکان برای همه به مرور زمان فراهم می شود و شاید در آینده نزدیک بتوانید از نسخه شرکتی اینستاگرام استفاده کنید.

نسخه شرکتی اینستاگرام

نسخه شرکتی اینستاگرام

Summary
Review Date
Reviewed Item
نسخه شرکتی اینستاگرام
آدرس شرکت: تقاطع بهشتي شريعتي- خيابان متحيري پلاک 1 طبقه 5 واحد 19
followercenter98@gmail.com
09129179037