محبوبیت اینستاگرام

دلایل محبوبیت اینستاگرام

Followercenter

دلایل محبوبیت اینستاگرام

اینستاگرام شبکه اجتماعی محبوب در سراسر جهان است. این جمله را بارها شنیده اید. اما آیا می دانید دلیل محبوبیت اینستاگرام چیست؟

اینستاگرام و قدرت تصاویر

بشر همواره به تصویر و داستان سرایی با استفاده از تصاویر علاقه داشته است و این امر در تصاویر به جا مانده در غارها از دوران انسان های نخستین قابل مشاهده است. اینستاگرام با به کارگیر شیوه ای مدرن و امروزی، توانست تحولی عظیم در داستان گویی به وجود آورد. استفاده از تصاویر، با قدرت بیشتری می تواند مفاهیم را القا کند. بشر امروزی تمایل کمتری به خواندن دارد ولی تصاویر را با رغبت بیشتری دنبال می کند.

اینستاگرام و تجارت الکترونیک

اینستاگرام خیلی زود توانست مورد توجه تاجران و بازاریابان اینترنتی قرار گیرد. کسب و کارهای بسیاری توانستند از قابلیت های اینستاگرام به نفع خود سود ببرند. این گونه مشاغل با بهره گیری از تصاویر جذاب توانستند لایک های بسیاری را به دست آورند و افزایش فالوور و افزایش لایک به فروش بیشتر آنها کمک کرد. روزانه کاربران مشتاق به دنبال کالای مورد نیاز خود به اینستاگرام مراجعه می کنند.

اینستاگرام و چهره ها

همیشه مردم به زندگی چهره های سرشناس هنری و اجتماعی علاقه نشان می دهند. اینستاگرام توانست از این جهت موفق عمل کند. کاربران در صفحات خود، بعد خصوصی تری از زندگی چهره ها را با نمایش تصویر نشان می دهند که می تواند موجب جذب مخاطبین بسیاری شود. کاربران به دنبال عکس های معمولی و عادی از زندگی هنرپیشه ها و هنرمندان هستند که در اینستاگرام قابل دسترس می باشد.

اینستاگرام و سهولت استفاده

نحوه استفاده از اینستاگرام ساده است و سعی می کند تغییرات زیادی در عملکردش ایجاد نکند. کاربران به سادگی می توانند از اینستاگرام و قابلیت هایش استفاده کنند. در حالیکه شبکه های اجتماعی دیگر، غالبا با تغییر در نحوه استفاده موجب سردر گمی کاربران می شوند. همه گوشی ها به دوربین مجهزند و هر کس به سادگی می تواند عکسی در اینستاگرام را به اشتراک بگذارد.

Summary
Review Date
Reviewed Item
محبوبیت اینستاگرام
Author Rating
51star1star1star1star1star
آدرس شرکت: تقاطع بهشتي شريعتي- خيابان متحيري پلاک 1 طبقه 5 واحد 19
followercenter98@gmail.com
09129179037