تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغ در پیج های پرطرفدار

اینستاگرام شبکه اجتماعی پر مخاطبی است که امکان ارسال عکس و فیلم در آن مهیا می باشد. امکان نوشتن پیام متنی در هنگام آپلود تصاویر نیز وجود دارد. آیا می دانستید که از طریق این ویژگی می توانید محصولات خود را به فروش برسانید؟ روزانه میلیون ها کاربر ایرانی از اینستاگرام استفاده می کنند و این یعنی تبلیغات در اینستاگرام می تواند توسط طیف وسیعی دیده شود. تبلیغات در اینستاگرام و فروش بیشتر در هر تجارتی، تبلیغات موثرترین راه ارتباط با مشتری است تبلیغات می تواند برند شما را شاخص کند ولی این کار هزینه بسیاری رانیز برای کسب و کارتان تحمیل می کند. چرا از تبلیغات در اینستاگرام استفاده نمی کنید؟ تبلیغات در اینستاگرام بسیار ارزان تر است . پکیج های تبلیغات فالوورسنتر، به گونه ای طراحی شده که محصولات شما را در معرض دید مشتری واقعی قرار می دهد. هدف از این تبلیغات افزایش فالوور اینستاگرام و در نتیجه فروش بیشتر محصولات تولیدی شماست.

فالوورسنتر با استفاده از تکنیک هایی خلاقانه و بی نظیر، به گونه ای تبلیغات را انجام می دهد که کاربران ایرانی و فعالی که به موضوع تبلیغاتی شما علاقمند هستند شما را پیدا کنند و در لیست فالوورهای شما قرار گیرند. تمامی تبلیغات در صفحه هایی که محبوب هستند و فالوورهای زیادی به همراه لایک ایرانی اینستاگرام دارند، انجام می شود. تبلیغات در صفحه های محبوب، می تواند به افزایش فالوور پیج شما منجر شود و افزایش فروش محصولات با افزایش فالوور ایرانی و افزایش کامنت ایرانی اینستاگرام ، به مراتب بیشتر خواهد شد. تبلیغات در اینستاگرام به صورت روزانه، هفتگی و یا ماهانه صورت می گیرد و در صورت تمایل می توانید پکیج تبلیغاتی خود را تمدید نمایید.

آیا برای شروع تبلیغات در اینستاگرام حاضرید؟

مراحل تبلیغ

ثبت سفارش و انتخاب پکیج مورد نظر

جهت تبلیغات در اینستاگرام میبایست ابتدا پلن مورد نظر را انتخاب و سپس سفارش خود را ثبت کرده

هماهنگی اولیه

بعد از ثبت سفارش در سایت کارشناسان ما جهت هماهنگی اولیه با شما تماس گرفته خواهد شدو عکس و متن تبلیغاتی شما دریافت میشود

تبلیغ در پیج های پرطرفدار

بعد از دریافت متن و عکس تبلیغاتی شما بلافاصله تبلیغ شما در پیج های مرتبط با موضوع شما منتشر خواهد شد و پیج اینستاگرام شما به اوج خواهد رسید

آدرس شرکت: ستارخان - خیابان شادمان - نبش کوچه بخشی - پلاک 294 - طبقه 3
followercenter98@gmail.com
021-6653-9215
021-6653-8513
0912-074-3868
0912-917-9037