خصوصی کردن پیج اینستاگرام

آموزش خصوصی کردن پیج اینستاگرام

Followercenter

آموزش خصوصی کردن پیج اینستاگرام

قابلیت به اشتراک گذاری تصاویر و فیلم های ویدئویی در اینستاگرام باعث شده تا روزانه میلیون ها نفر از سراسر جهان، تصاویر خود را در این شبکه اجتماعی به اشتراک بگذارند و با افزایش فالوور و افزایش لایک بسیاری هم مواجه شوند . در این میان خرید فالوور توانسته برندهای نوپا را به طرز چشمگیری به کاربران معرفی کند. بدیهی است که در بازاریابی اینترنتی و آنلاین، می توان از قابلیت اشتراک گذاری پست ها برای عموم بهره بسیاری برد.

 در این بین کاربران بسیاری نیز از اینستاگرام برای به اشتراک گذاری تصاویر و فیلم های خصوصی و خانوادگی استفاده می کنند. طبیعی است که این کاربران تمایلی به دیده شدن آلبوم شخصی و خصوصی خود، توسط عموم کاربران ندارند.

 این کاربران در اصطلاح با قفل کردن اکانت ، تصاویر خود را از دید دیگران مخفی می کنند و فقط فالوورهای اکانت می توانند تصاویر را ببینند.

 اینستاگرام قابلیت خصوصی سازی اکانت را داراست که به سادگی نیز انجام می شود. در صورتیکه مایلید تصاویر خود را در اینستاگرام خصوصی کنید می توانید ازآموزش زیر استفاده کنید.

 خصوصی کردن پیج اینستاگرام چگونه انجام می شود؟

حتما یک نسخه جدید اینستاگرام را نصب کنید. پس از وارد شدن به اکانت خود، در سمت راست بالای صفحه، علامت ۳ نقطه ای را می بینید به روی آن زده تا وارد صفحه جدیدی شوید.

 گزینه Private Account را مشاهده می کنید . با تیک زدن آن را فعال کنید.

اکنون تمام تصاویر و فیلم های شما ، فقط برای دوستانتان قابل نمایش هستند. در واقع هر کاربری که شما را فالوو کند می تواند تصاویر را ببیند و از دید کاربران عمومی تصاویر پنهان می مانند.

هر زمان هم که تمایل داشتید می توانید تیک کنار  گزینه Private Account را بردارید و اکانت را به نمایش عمومی در آورید. ساده بود نه!

Summary
Review Date
Reviewed Item
آموزش خصوصی کردن پیج اینستاگرام
Author Rating
51star1star1star1star1star
آدرس شرکت: تقاطع بهشتي شريعتي- خيابان متحيري پلاک 1 طبقه 5 واحد 19
followercenter98@gmail.com
09129179037