آموزش ارسال پست در اینستاگرام

آموزش ارسال پست در اینستاگرام

Followercenter

آموزش ارسال پست در اینستاگرام

با وجودی که کمتر از یک دهه از ورود اینستاگرام به شبکه های اجتماعی گذشته است، اینستاگرام به محبوبیت بی نظیری دست پیدا کرده است. این شبکه اجتماعی با روندی فزاینده، هر روز کاربران بیشتری را به خود جلب می کند. پیش بینی می شود تعداد کاربران اینستاگرام به زودی از تعداد کاربران فیسبوک نیز بیشتر خواهد شد.

دلیل محبوبیت اینستاگرام، امکان به اشتراک گذاری فایل های تصویری و ویدئویی است که به سادگی انجام می شود. به همین دلیل، روزانه کاربران بسیاری از اینستاگرام استفاده می کنند و ممکن است که برخی از این کاربران به تازگی وارد این شبکه اجتماعی شده باشند. درادامه قصد داریم نحوه به اشتراک گذاری عکس و یا فیلم را در اینستاگرام برای این دوستان تازه وارد شرح دهیم.

 چگونه در اینستاگرام پست بگذاریم

 پست در اینستاگرام، همان عکس و یا فیلمی است که  به اشتراک می گذارید.

ابتدا وارد اکانت اینستاگرام خود شوید. دکمه ای مربوط به شروع عکاسی و یا فیلمبرداری، در قسمت نوار ابزار پایین صفحه اینستاگرام وجود دارد. این دکمه دوربین اینستاگرام  را فعال می کند.  درصورتی که مایلید عکس دلخواه تان را از این طریق عکاسی کنید.

دکمه ای نیز به شکل قاب عکس وجود دارد که با استفاده از آن می توانید، عکس های قبلی را از گالری انتخاب کنید. در اینستاگرام قابلیت هایی برای افکت گذاری روی عکس مورد نظرتان نیز وجود دارد که می تواند افزایش فالوور و افزایش لایک را به همراه داشته باشد. با گرفتن عکس جدید، می توانید به صفحه افکت وارد شوید. در قسمت پایین صفحه افکت های مختلفی می بینید که می توانید از آن ها استفاده کنید. از دکمه های بالای صفحه نیز می توانید برای اضافه کردن قاب، چرخاندن تصویر و … امکانات بیشتری استفاده کنید.

برای فیلمبرداری، می توانید ۱۶ ثانیه فیلمبرداری کنید و فیلم های گرفته شده را به هم بچسبانید. امکان افکت گذاری بر روی فیلم های ویدئویی نیز در اینستاگرام وجود دارد.

پس از آن می توانید برای تصاویر خود توضیح مناسب بنویسید. با زدن تیک بالای صفحه هم می توانید عکس را به اشتراک بگذارید.

Summary
Review Date
Reviewed Item
آموزش ارسال پست در اینستاگرام
Author Rating
51star1star1star1star1star
آدرس شرکت: تقاطع بهشتي شريعتي- خيابان متحيري پلاک 1 طبقه 5 واحد 19
followercenter98@gmail.com
09129179037